...

HD medya oynatıcı işlevine sahip BBK dijital DVB-T2 alıcılarının yeni modelleri satışa sunuldu

İstanbul, 8 Temmuz 2014.

Dijital TV kutuları pazarında kendini kanıtlamış bir şirket olan BBK Electronics, üç yeni DVB-T/DVB-T2 alıcı modelini tanıttı: SMP126HDT2, SMP127HDT2 ve SMP244HDT2. BBK, Türkiye’da TV tunerlerini geliştirmeye başlayan ilk şirketlerden biriydi ve son birkaç yılda DVB-T, DVB-T2 MPEG-2/MPEG-4 standartlarındaki dijital karasal televizyon kanallarının yüksek kalitede alımını sağlayan optimum işlevselliğe sahip modern alıcılar oluşturmak için yeterli deneyim biriktirdi.

BBK

BBK SMP126HDT2

SMP126HDT2, SMP127HDT2 ve SMP244HDT2’nin ortak bir iç veya dış anten aracılığıyla dijital sinyal almasıyla, bunları evinize, tatil evinize veya dijital TV sinyali olan herhangi bir yere kolayca kurabilirsiniz.

Tüm modeller, yüksek kalite ve güvenilirliklerini gösteren Ali yonga seti ile üretilmiştir. Ayrıca Full HD 1080p çözünürlükte AC3 ve MKV dahil olmak üzere çeşitli ses ve video formatlarını destekleyen HD medya oynatıcısına sahiptir. HDMI bağlantı noktası en iyi yüksek çözünürlüklü sinyal aktarımından sorumludur. SMP244HDT2 alıcı, ihtiyacınız olan tüm bilgileri gösteren kullanışlı bir ekrana sahiptir: zaman, kanal numarası ve süre.

Video ekipmanı

BBK SMP127HDT2

Her üç model de yüksek teknoloji ürünü bir tasarıma ve kompakt bir boyuta sahiptir ve her modern TV’de harika görünür. Türkçe sezgisel menü ve artık daha güçlü bir sinyal için iki AA pille çalışan kullanışlı yeni uzaktan kumanda, kurulumu hızlı ve kolay hale getirir.

Öne çıkan özellikler arasında EPG Elektronik Program Rehberi , teletekst, dahili belleğe resim kaydı PVR ve TimeShift işlevi bulunmaktadır.

Medya Merkezleri

BBK SMP244HDT2

BBK, en uygun fiyat-kalite oranına sahip geniş bir cihaz yelpazesi sunarak dijital TV’yi herkes için erişilebilir hale getirmeye çalışıyor ve yakın gelecekte özel olarak tasarlanmış BBK menüsüne sahip yeni dijital TV izleme cihazlarının ortaya çıkması bekleniyor.

Bu makaleyi değerlendirin
( Henüz oylama yok )
Hassan Yıldırım

Hatırladığım kadarıyla, her zaman çevremizdeki dünyanın güzelliğine hayran kaldım. Çocukken, sadece etkilemekle kalmayan, aynı zamanda insanların ruh halini de etkileyen alanlar yaratma hayali kurardım. Bu hayal, iç mimarlık yolunu takip etmeye karar verdiğimde benim için bir rehber haline geldi.

Beyaz eşyalar. Televizyonlar. Bilgisayarlar. Fotoğraf ekipmanları. İncelemeler ve testler. Nasıl seçilir ve satın alınır.
Comments: 1
  1. Emirhan Koçak

HD medya oynatıcı işlevine sahip olan BBK dijital DVB-T2 alıcılarının yeni modelleri satışa sunulduğunu duydum. Bu yeni modellerin özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Ses ve görüntü kalitesi nasıl? Hangi medya dosyalarını destekliyor? Ekstra özellikleri var mı? Fiyat aralığı nedir? Kullanıcı yorumları nasıl? Almayı düşünen biri için bu alıcılardan hangisini önerirsiniz? Teşekkürler!

Yanıtla